Leina and Lina make vegan desserts and smoothie| Video for Kids
unavailable
12+

Leina and Lina

Add to favorites
Added
In order to leave a comment, you have to Iniciar sesión or sign up
^Elfy^
Interesujące jest ogłądanie Sylwestra:) Grinch i choinki są bardzo ładne.
Aswpirania
Dziewczyny nie mają wielu subskrybentów w porównaniu do niektórych dzieci, ale pięćdziesiąt cztery tysiące to też dużo. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że zaczęły kręcić w dwudziestym roku. Myślę, że Leina i Lina mają wszelkie szanse, aby stać się kanałem z milionami subskrybentów) Bardzo miła i przyjemna treść. Moja córka i ja subskrybujemy już od jakiegoś czasu.
 MorrisSON
Świetny kanał dla tych, którzy mają małe księżniczki w rodzinie)) Uwielbiam to, że rodzice Leina i Lina stworzyli bloga nie z poczucia zrobienia czegoś zabawnego dla dzieci do oglądania, ale bardziej z poczucia uwielbienia dla swoich dzieci) Cóż, w pewnym sensie chcą pochwalić się swoimi córkami i dlatego stworzyli do tego cały kanał) ale nie można powiedzieć, że filmy są nieprofesjonalne lub niepomocne - wręcz przeciwnie! Miłość pomnożona przez użyteczność)
Libo
Ohhh!!! Ten filmik, na którym starsza dziewczynka staje się Roszpunką, trafia prosto w serce! Absolutnie muszę zrobić to samo z moją córką) Myślę, że to właśnie dzięki takim treściom ten blog zyskał prawie dwa miliony wyświetleń.
Dias
Siostry mieszkają w Kanadzie, jak rozumiem. A kiedy wychodzą na zewnątrz, jak w odcinku z bańkami mydlanymi, i po prostu spacerują po okolicy, po prostu zastanawiasz się nad czystością i porządkiem! Zastanawiam się też, jaka to część Kanady - tam też jest piasek i normalne trawniki, sądząc po innych filmikach dziewczyn