How to make a wallet out of paper | DIY Paper wallet tutorial
unavailable
12+

Laboratorio 45

Add to favorites
Added
In order to leave a comment, you have to Iniciar sesión or sign up
^Elfy^
Morrra, Och, naprawdę rozumiem. Sama często daję się nabrać na te filmiki i zrobiłam już tyle jasnych rzeczy z kolorowego papieru, że nie mam gdzie ich umieścić. Dziecko też czasami bierze udział, zrobiliśmy nawet kilka rękodzieł dla przedszkola zgodnie z tymi filmami). Czasami uzupełniam pomysły z filmu o coś). Na przykład możesz zrobić latające serce błyszczącym lub wyciąć kurczaka zamiast serca.
Aswpirania
Jeśli nie wiesz, czym zająć siebie i dziecko, to kanał Laboratorio 45 w tym zdecydowanie może pomóc))) i zajmie to naprawdę sporo czasu) szczerze mówiąc, nawet nie wiem, kto jest bardziej podekscytowany tymi wszystkimi rzemiosłami - ja czy dziecko))). Lubię proces tworzenia, ale dziecku podoba się uzyskany wynik)).
 MorrisSON
I jak człowiek może wymyślić tak wiele różnych rzeczy?
Libo
fajny kanał kreatywny, dzięki któremu można się zainspirować i znaleźć po prostu wiele nowych pomysłów na robótki ręczne). rękodzieło papierowe jest tutaj naprawdę ciekawe i nietypowe. wszystko nie sprowadza się do banalnych zastosowań, są fajne zabawki i po prostu oryginalny wystrój z papieru. ogólnie dużo rzeczy.
Dias
Super, wszystko jest bardzo ładne, najważniejsze to ciąć równo.