Sniffer
unavailable
The Sniffer
IMDb 7.2,
MGG 7.4
18+

Sniffer

Try for $3.34
Add to favorites
Added
In order to leave a comment, you have to Iniciar sesión or sign up
Тарас Макарук
Чому цей серіал в добірці українською? ??
prawdomówny
To doskonały serial z każdej strony. Po pierwsze, sam pomysł jest niezwykły, po drugie, aktorzy są przekonujący i dobrze dobrani, a po trzecie, efekty wizualne stoją na wysokim poziomie. Po prostu czuć akcję))) Najpierw rzuciłem okiem na tytuł i pomyślałem "co? Tropicirl? Serio?)", ale po obejrzeniu pierwszego odcinka stwierdziłem, że serial jest z wysokiej klasy, będę oglądał do końca. Dawno nie widziałem tak dobrego produktu, polecam wszystkim!!!
Anesza30
To świetny serial, bardzo pozytywne emocje.
222polig
Nie jest to serial, lecz w pewnym sensie przełomowy. Czytałem nawet, że prawa do adaptacji Tropiciela wykupili Francuzi i Japończycy, a to duża sprawa dla rodzimych seriali i kinematografii w ogóle:) Więc miejmy nadzieję, że nakręcą jeszcze coś dobrego, seriale są coraz bardziej popularne, a tyle tematów, że aż się chce:)
Kuźma
Z wielką przyjemnością ogląda się Tropiciela) To właśnie oznacza psi zmysł węchu) To wyjątkowy talent, bardzo nietypowy, żeby nie powiedzieć, że nietuzinkowy. Żadnych specjalnych supermocy, a jak się coś wywęszy, to trzeba użyć mózgu, żeby podjąć działania i ukarać złoczyńców)). Więc nieważne jak to się kroi, trzeba się przemęczyć :)