May 5. "Kievan Rus': Volodymyr the Great"
unavailable
0+

Travel-book. Ukraine. 3rd grade. Cartoons

Add to favorites
Added
In order to leave a comment, you have to Iniciar sesión or sign up
Eophom
Всі три історії в Всі уроки. 3 клас. Мультфільми просто неймовірно цікаві! Дві – історичні, що подаються так просто і зрозуміло, що можна показувати дітям будь-якого віку. А вже про балеруна – неймовірно просто! Діти гендерно можуть менше обмежувати себе.
Дибела
Мені шалено подобається Майкл Щур! Здавалось – що я б його слухала і слухала. І нікому крім нього не можна давати озвучувати таку історію, як про Данила Галицького) І нехай Торонто на зв’язку) але він просто чудовий! І порвняння з пирогом – чітко показує як тяжко було українцям зберегти ідентичність, бо кожен хотів наші землі.
Хворенька
Історія може бути цікавою) Не в датах щастя)
Lphino
Многие когда слышал о том как крестили Русь очень возмущаются тем, что это делалось варварским способом. Но тут важно понимать, что тогда не было понятия национальной идентичности или сознания того, что эта земляне просто в той дом, но и родина. Поэтому нужно был более мощный рычаг для объединения – такой стала новая вера.
Gera
Пам’ятаю, як читала про Сержа Лефара. Мене дуже вразила біографія цього видатного танцівника. Шкода, що у нас мало хто про нього чув. Але тепер, з проектом Всі уроки. 3 клас. Мультфільми можливо більше дізнаються. Він стільки всього пережив і справді не зрікся своєї національності попри те, що в рідній країні його прийняти не могли. Така складна дорога заслуговує цілого фільму, а не тільки мультику. Я впевнена, що багато й дорослих про нього не знає.
Орбитин
Орбитин
Это довольно узкая область) Балетом мало кто интересуется в современном мире. Это не значит, что он устарел, а просто намного интересней современным детям занятия хип-хопом например, или современным танцем. Но вы так говорили про этого балетника, и сам мультик очень впечатлил, что я уже на пути поиска книги о его жизни и трудностях.