May 12
unavailable
MGG 5.5
0+

All Lessons. 1st Grade. Ukrainian (Sign language)

Add to favorites
Added
In order to leave a comment, you have to Iniciar sesión or sign up
ХОМКИ - БОМКИ
Це неймовірно! Дякую за Вашу працю!
Honora
Мені дуже подобається, що кімната, в якій проводяться взагалі всі уроки, а не тільки Всі уроки. 1 клас. Українська мова, ніяк не нагадує робочий клас. Радше є тут щось домашнє з легким відтінком діловитості. Якщо наші школи почнуть переймати практику інших, більш розвинутих, держав, то наступне покоління буде просто неймовірне!
Gover
Сказочно хороший урок.
Billa
Вот так взять и за один урок пересмотреть все свои взгляды на обучение. Да, мы уже знаем алфавит, да мы уже умеем делить слова на склады. Но нет, это все равно нам не так понятно, как это показывает Всі уроки. 1 клас. Українська мова. И конечно же, алфавит у нас выветривается с головы со временем, да и монстрик намного интересней помогает подучить его, чем какие-то сухие цифры. Короче все, тут у родителей однозначный проигрыш – так они не поведут.
Приоритет-на-я
Спочатку повчились і дізнались про те які звуки ми чуємо, але не можемо вимовити чи написати, потім поділили на склади ті, що можемо вимовити і написати. Потім подивились мультик і повторили абетку і фінал – як вишенька на торті – пояснили, що робити з використаним папером і чому так важливо носити макулатуру. Я в захваті.
IGOR
IGOR
Прогресс имеет огромные преимущества перед прошлым) Сколько сейчас людей не рефлексировали за счастливым детством – таких уроков нам точно не светило. Да и отношение совсем другое было к процессу образования
Світлана Швець
Світлана Швець
саме