Ейбар — Осасуна
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 18.10.20 13:00

В одному з матчів п'ятого розіграшу Ла Ліги Осасуна перемогла Сельту з рахунком 2-0. Як би не старалися кельти забити опонентові, захист червоних їм цього не дозволив. В іншій зустрічі Ейбар на виїзді переміг Вальядолід 1-2, забивши свій переможний гол на останній хвилині основного часу. Зброярам потрібна перемога над Осасуною, щоби помститися за поразку в липні минулого року.
Початок матчу: 18.10.20 13:00 В одному з матчів п'ятого розіграшу Ла Ліги Осасуна перемогла Сельту з рахунком 2-0. Як би не старалися кельти забити опонентові, захист червоних їм цього не дозволив. В іншій зустрічі Ейбар на виїзді переміг Вальядолід 1-2, забивши свій переможний гол на останній хвилині основного часу. Зброярам потрібна перемога над Осасуною, щоби помститися за поразку в липні мину