Майнц — Боруссія Менхенгладбах
0+

, Футбол, Німеччина

Початок матчу: 24.10.20 16:30

Боруссія Менхенгладбах, реалізувавши пенальті у ворота Вольфсбурга на сімдесят восьмій хвилині, відкрила рахунок у матчі й готувалася святкувати перемогу, проте вовки скористалися грубою помилкою захисту господарів і реалізували свій гольовий момент. Перед матчем із Майнцем Боруссія проведе поєдинок із міланським Інтером у Лізі Чемпіонів, а значить у Майнца буде можливість скористатися втомою опонента.
Початок матчу: 24.10.20 16:30 Боруссія Менхенгладбах, реалізувавши пенальті у ворота Вольфсбурга на сімдесят восьмій хвилині, відкрила рахунок у матчі й готувалася святкувати перемогу, проте вовки скористалися грубою помилкою захисту господарів і реалізували свій гольовий момент. Перед матчем із Майнцем Боруссія проведе поєдинок із міланським Інтером у Лізі Чемпіонів, а значить у Майнца буде можл