Брест — Страсбур
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 25.10.20 16:00

ФК Страсбур практично зумів врятуватися від поразки в домашньому матчі з Ліоном. Колектив Руді Гарсія в першому таймі повів у рахунку, 0-3, і, здавалося, не залишив шансів господарям. У другій половині Страсбур як із ланцюга зірвався, і на п'ятдесят п'ятій хвилині рахунок на табло був уже 2-3. Зрівняти їм так і не вдалося, тому команда буде налаштовуватися на перемогу в поєдинку з Брестом.
Початок матчу: 25.10.20 16:00 ФК Страсбур практично зумів врятуватися від поразки в домашньому матчі з Ліоном. Колектив Руді Гарсія в першому таймі повів у рахунку, 0-3, і, здавалося, не залишив шансів господарям. У другій половині Страсбур як із ланцюга зірвався, і на п'ятдесят п'ятій хвилині рахунок на табло був уже 2-3. Зрівняти їм так і не вдалося, тому команда буде налаштовуватися на перемог