Майнц — Шальке
0+

, Футбол, Німеччина

Початок матчу: 07.11.20 16:30

У Чемпіонаті Німеччини сталося те, чого фанати Шальке 04 так довго чекали — їхній клуб заробив один бал у матчі проти Штутгарта. Гірники вийшли вперед на тридцятій хвилині, але після перерви Штутгарт зрівняв і навіть мав шанси перемогти в цьому поєдинку. Ну, з Майнцем, який не набрав жодного очка в поточному сезоні, Шальке має впоратися, інакше гірникам нічого робити в Бундеслізі.
Початок матчу: 07.11.20 16:30 У Чемпіонаті Німеччини сталося те, чого фанати Шальке 04 так довго чекали — їхній клуб заробив один бал у матчі проти Штутгарта. Гірники вийшли вперед на тридцятій хвилині, але після перерви Штутгарт зрівняв і навіть мав шанси перемогти в цьому поєдинку. Ну, з Майнцем, який не набрав жодного очка в поточному сезоні, Шальке має впоратися, інакше гірникам нічого робити