Леванте — Вільярреал
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 18.04.21 22:00

Футбольний клуб Вільярреал оформив перемогу в першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи, здолавши в Хорватії Динамо Загреб із рахунком 1-0. Єдиний м'яч був забитий Жераром Морено на сорок четвертій хвилині з одинадцятиметрової точки. У Вільярреала з'явився шанс завоювати довгоочікуваний кубок у цьому сезоні, тому поки що Чемпіонат Іспанії перейде для них на другий план, і Леванте в наступному турі скористається цим.
Початок матчу: 18.04.21 22:00 Футбольний клуб Вільярреал оформив перемогу в першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи, здолавши в Хорватії Динамо Загреб із рахунком 1-0. Єдиний м'яч був забитий Жераром Морено на сорок четвертій хвилині з одинадцятиметрової точки. У Вільярреала з'явився шанс завоювати довгоочікуваний кубок у цьому сезоні, тому поки що Чемпіонат Іспанії перейде для них на другий план,