0+

Реймс — Мец

, Футбол, Франція

Початок матчу: 18.04.21 16:00

Футбольний клуб Мец у серії пенальті не зміг здолати Монако в 1/8 фіналу Кубка Франції. Монегаски весь матч насідали на ворота суперника, але все ж мессинці зберегли свої ворота недоторканими. У самому сеті одинадцятиметрових ударів реалізувати свої спроби змогли всі, крім півзахисника Меца Дігбі Майгі, який подарував перемогу Монако. Чи вистачить сил у темно-бордових на те, щоб заробити очки в матчі з Реймсом?
Початок матчу: 18.04.21 16:00 Футбольний клуб Мец у серії пенальті не зміг здолати Монако в 1/8 фіналу Кубка Франції. Монегаски весь матч насідали на ворота суперника, але все ж мессинці зберегли свої ворота недоторканими. У самому сеті одинадцятиметрових ударів реалізувати свої спроби змогли всі, крім півзахисника Меца Дігбі Майгі, який подарував перемогу Монако. Чи вистачить сил у темно-бордови