0+

Нант — Ліон

, Футбол, Франція

Початок матчу: 18.04.21 22:00

ФК Ліон в 1/8 Кубка Франції зустрічався з Ред Стар 93, який неабияк попсував нерви знаменитому клубу. У першій половині матчу Ліон упевнено повів 2-0, і всі стали чекати розгрому. Проте, у другому таймі суперник не тільки забив гол престижу, але і зрівняв рахунок. Діти зуміли пройти в наступне коло тільки завдяки серії пенальті, тому перевага над Нантом у наступному турі Чемпіонату може стати під сумнів.
Початок матчу: 18.04.21 22:00 ФК Ліон в 1/8 Кубка Франції зустрічався з Ред Стар 93, який неабияк попсував нерви знаменитому клубу. У першій половині матчу Ліон упевнено повів 2-0, і всі стали чекати розгрому. Проте, у другому таймі суперник не тільки забив гол престижу, але і зрівняв рахунок. Діти зуміли пройти в наступне коло тільки завдяки серії пенальті, тому перевага над Нантом у наступному