Ельче — Вальядолід
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 21.04.21 22:00

Вальядолід із тріском провалив домашню зустріч із Гранадою. На сорок першій хвилині чеський нападник біло-фіолетових, Фабіан Орельяна, відкрив рахунок у матчі, а в другому таймі Грана за десять хвилин до кінця зустрічі забила два м'ячі й оформила перемогу. Ще одна поразка гравців Серхіо Гонсалеса відправить команду в зону аутсайдерів, де зараз розташувалися Алавес, Ельче та Ейбар.
Початок матчу: 21.04.21 22:00 Вальядолід із тріском провалив домашню зустріч із Гранадою. На сорок першій хвилині чеський нападник біло-фіолетових, Фабіан Орельяна, відкрив рахунок у матчі, а в другому таймі Грана за десять хвилин до кінця зустрічі забила два м'ячі й оформила перемогу. Ще одна поразка гравців Серхіо Гонсалеса відправить команду в зону аутсайдерів, де зараз розташувалися Алавес, Е