Кадіс — Реал Мадрид
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 21.04.21 23:00

Реал Мадрид стримав атакувальну лінію Ліверпуля в повторному чвертьфінальному матчі Ліги Чемпіонів, зігравши на Енфілді, 0-0. За підсумком двох зустрічей іспанці здобули перемогу з рахунком 3-1 і стали півфіналістами ЛЧ. Крім бажання виграти єврокубковий турнір, вершкові націлені й на чемпіонство в Ла Лізі, тому підопічні Зінедіна Зідана не мають права на помилку в поєдинку з Кадісом.
Початок матчу: 21.04.21 23:00 Реал Мадрид стримав атакувальну лінію Ліверпуля в повторному чвертьфінальному матчі Ліги Чемпіонів, зігравши на Енфілді, 0-0. За підсумком двох зустрічей іспанці здобули перемогу з рахунком 3-1 і стали півфіналістами ЛЧ. Крім бажання виграти єврокубковий турнір, вершкові націлені й на чемпіонство в Ла Лізі, тому підопічні Зінедіна Зідана не мають права на помилку в п