Ланс — Лілль
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 07.05.21 22:00

ФК Лілль приголомшливо зіграв проти Ліона в тридцять четвертому розіграші Чемпіонату Франції. Колектив Руді Гарсії на тридцять п'ятій хвилині матчу вже вів 2-0, і здавалося, що в гостей немає шансів навіть на нічию, але доги відігралися й навіть оформили перемогу, 3-2. Бажання стати чемпіоном поточного сезону в Лілля є, а отже, спортсмени всіма силами намагатимуться здобути перемогу над Лансом.
Початок матчу: 07.05.21 22:00 ФК Лілль приголомшливо зіграв проти Ліона в тридцять четвертому розіграші Чемпіонату Франції. Колектив Руді Гарсії на тридцять п'ятій хвилині матчу вже вів 2-0, і здавалося, що в гостей немає шансів навіть на нічию, але доги відігралися й навіть оформили перемогу, 3-2. Бажання стати чемпіоном поточного сезону в Лілля є, а отже, спортсмени всіма силами намагатимуться