Осасуна — Кадіс
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 11.05.21 20:00

ФК Осасуна поступилася в Мадриді команді Зінедіна Зідана з рахунком 0-2. Червоні зберігали нульову нічию до сімдесят шостої хвилини, але потім мадридський Реал дотиснув свого суперника. У тридцять шостому турі Ла Ліги підопічні Аррасате прийматимуть удома Кадіс, який завдав у гостях поразки Гранаді з мінімальною перевагою, 1-0. Чи оформлять гравці Сервера другу перемогу поспіль?
Початок матчу: 11.05.21 20:00 ФК Осасуна поступилася в Мадриді команді Зінедіна Зідана з рахунком 0-2. Червоні зберігали нульову нічию до сімдесят шостої хвилини, але потім мадридський Реал дотиснув свого суперника. У тридцять шостому турі Ла Ліги підопічні Аррасате прийматимуть удома Кадіс, який завдав у гостях поразки Гранаді з мінімальною перевагою, 1-0. Чи оформлять гравці Сервера другу перем