0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Коментатор - Віталій Кравченко.

Початок матчу: 19.10.21 22:00

Крім перемоги над фіналістом минулого ЛЧ і одним із фаворитів нинішнього розіграшу, гра ПСЖ проти МанСіті увійшла в історію. Лео Мессі забив свій перший гол на клубному рівні не в складі Барселони. Майбутній бій ПСЖ — РБ Лейпциг можна подивитися онлайн.

Ред Булл ж програв обидва матчі на старті групового етапу й у дуелі з віцечемпіоном Ліги 1 ризикує попрощатися з єврокубковою весною. Відступати нікуди, але парижани поки що взяли чотири очки, і цим поки нічого собі не гарантували.

Можна бій ПСЖ — РБ Лейпциг дивитися онлайн, де вони зустрінуться в Лізі Чемпіонів учетверте із серпня 2020 року. Колективи перетинаються в турнірі вже третій сезон поспіль. У другому розіграші цього року підопічні Почеттіно не особливо часто турбували штрафний майданчик Сіті. Втім, індивідуальні якості футболістів дозволили забезпечити комфортну перемогу з рахунком 2–0. Парижани двічі відзначилися при трьох ударах у ворота і створили на п'ятдесят дев’ять небезпечних атак менше. До того ж італієць Доннарумма в цей вечір тягнув усе, що можна — на рахунку кіпера сім сейвів.

Лейпциг вийшов уперед у поєдинку проти Брюгге вже на п’ятій хвилині — Нкунку забив четвертий м’яч на старті групового етапу. Однак ще до перерви чорно-сині відзначилися двічі та в другому таймі результат не змінився, 1–2. Бики зробили майже у два рази більше передач (626–321), але з тридцяти ударів тільки чотири потрапили у ворітницю.

У німців тепер дуже мало шансів навіть на вихід в 1/16 ЛЄ. Торік Парі Сен-Жермен обіграв Ред Булл вдома (1–0) — Неймар забив із пенальті. У Німеччині переміг уже Лейпциг (2–1) — Нкунку і Форсберг відзначилися влучними ударами, відповівши на гол Ді Марії. До речі, тоді аргентинець не реалізував пенальті. У півфіналі 2019/20 суперники провели зустріч на нейтральному полі — французький клуб виграв 3–0. А з іншими фанатами можна матч ПСЖ — РБ Лейпциг дивитися онлайн.

Коментатор - Віталій Кравченко. Початок матчу: 19.10.21 22:00 Крім перемоги над фіналістом минулого ЛЧ і одним із фаворитів нинішнього розіграшу, гра ПСЖ проти МанСіті увійшла в історію. Лео Мессі забив свій перший гол на клубному рівні не в складі Барселони. Майбутній бій ПСЖ — РБ Лейпциг можна подивитися онлайн. Ред Булл ж програв обидва матчі на старті групового етапу й у дуелі з віцече