Монако — Труа
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 31.08.22 20:00.

У другому турі червоно-білі приймали Ренн. У першому розіграші бронзовий призер Ліги 1 залишився в меншості й не реалізував пенальті. На п’ятдесят дев’ятій хвилині гості вийшли вперед, але незабаром клуб із князівства зрівняв — так матч і завершився з результатом 1–1. Сині крупно поступилися перед своїми вболівальниками Тулузі, 0–3. Фермери мали моменти, але зрідка потрапляли в площину воріт — у ціль влучили лише два удари з дванадцяти.

Можна бій Монако — Труа дивитися онлайн, сторони перетиналися на стадіоні Луї II одинадцять разів. Уперше команди зустрілися в серпні 1999 року. Найчастіше перемагали господарі. Клуб із Гранд-Еста здобув дві вікторії, але вони були в рамах Ліги 2 і Кубка Франції у 2012 році. Колективи розписували мирову ще в сезоні 2006/07, 0–0. Це був єдиний домашній поєдинок в еліті, коли червоно-білі не забили супернику.

Бронзовий призер стартував із чотирьох балів після двох матчів, і це — хороший результат, адже монегаски грали проти представників шістки лідерів минулого Чемпіонату. Емболо в другому турі забив свій перший м’яч у новій команді. Він єдиний серед новачків, хто вже виходив на поле. Захисник Сарр, орендований у Челсі, кіпер Дідільон, колишній форвард Зальцбурга й Ліверпуля Мінаміно перебували на лавці запасних. Можна матч Монако — Труа дивитися онлайн.

Підопічні Ірлеса програли обидва стартові поєдинки. У складі дебютували ексзахисник Боавішти Поросо, його колега за позицією Брюус (віддав асист у матчі проти Монпельє), який раніше представляв Брондбю. На останніх хвилинах у перших іграх випускали сімнадцятирічного нападника Одоберта, який у статусі вільного агента прийшов із ПСЖ.

Наприкінці зустрічі з Тулузою вперше у футболці фермерів вийшов Бальде (виступав в оренді в Гаврі, права належать чемпіону Франції). Можна зустріч Монако — Труа дивитися онлайн.

Початок матчу: 31.08.22 20:00. У другому турі червоно-білі приймали Ренн. У першому розіграші бронзовий призер Ліги 1 залишився в меншості й не реалізував пенальті. На п’ятдесят дев’ятій хвилині гості вийшли вперед, але незабаром клуб із князівства зрівняв — так матч і завершився з результатом 1–1. Сині крупно поступилися перед своїми вболівальниками Тулузі, 0–3. Фермери мали моменти, але зрідк