Бешикташ — Буде-Глімт
0+

Початок матчу: 09.11.2023 19:45.

Протистояння Бешикташ — Буде-Глімт дивитись онлайн, опоненти до цього сезону перетиналися у фіналі кваліфікації КУЄФА 2004/05. У Стамбулі чорно-білі здобули мінімальну перемогу, відправивши м'яч у роздягальню, 1-0. Хімнастик замикає групу D (одне очко). У першому турі колектив уникнув поразки в Брюгге, відновивши паритет на вісімдесят восьмій хвилині, 1-1.

Після цього представник Суперліги приймав на Tupras Stadium Лугано. Абубакар оформив дубль, а ближче до середини другого тайму орли залишились у меншості. Наприкінці зустрічі Бешикташ примудрився пропустити тричі, 2-3. Гірка поразка стала причиною відставки Гюнеша. Вакантний пост тимчасово обійняв Їлмаз. Битву Бешикташ — Буде-Глімт дивитись онлайн.

У ЗМІ ходили чутки, що колишній наставник Марселя Тудор може очолити стамбульський гранд. За даними журналіста Радулеску, Луческу входить до списку претендентів на вакантну позицію. Румунський фахівець, який залишив київське Динамо, уже працював із чорно-білими в першій половині 2000-х. Крім того, на затвердження кандидатури вплинуть результати вибору президент клубу, який заплановано на 3 грудня.

Глімт заробив чотири бали. У Цюриху блискавки розійшлися миром із Лугано, 0-0, а на Аспмірі програли Брюгге, 0-1. Жовта орда розпочала свій шлях до ЛК із другого раунду кваліфікації. Віцечемпіон Елітсерії у відборі вибив чеський Богеміанс (3-0, 4-2), вірменський Пюнік (3-0, 3-0) та румунський Шепші (2-2, 3-2, овертайм). Поєдинок Бешикташ — Буде-Глімт дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.11.2023 19:45. У третьому турі блискавки обіграли турецький гранд у Норвегії, 3-1. Гренбек оформив гол+пас. Орли розпечатали ворота суперника лише на дев'яносто першій хвилині. Команди здійснили тридцять шість ударів на двох (20-16), але майже половина з них пройшла повз ціль (9-7). Гості частіше порушували правила (14-8), а кіпер господарів Хайкін здійснив чотири сейви. Про