Севілья — Жирона

, Футбол, Іспанія
1 хвилина
<р> Початок матчу: 16.12.18 13:00

Севілья продовжує боротися за 1-е місце в турнірній таблиці. У домашніх поєдинках господарі виступають бездоганно. Гарна лінія атаки дозволяє вирішувати результат матчу вже в першому таймі. Жирона, у свою чергу, команда з характером і цілком може забити Севільї. Любителів футболу чекає захоплюючий поєдинок із забитими голами, а шанувальників Севільї — чергова домашня перемога.
Початок матчу: 16.12.18 13:00 Севілья продовжує боротися за 1-е місце в турнірній таблиці. У домашніх поєдинках господарі виступають бездоганно. Гарна лінія атаки дозволяє вирішувати результат матчу вже в першому таймі. Жирона, у свою чергу, команда з характером і цілком може забити Севільї. Любителів футболу чекає захоплюючий поєдинок із забитими голами, а шанувальників Севільї — чергова домашн