Вільярреал — Севілья
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 17.02.19 19:30

Севілья в попередньому турі врятувалася від домашньої поразки в матчі з Ейбаром, забивши 2 голи за останні 5 хвилин поєдинку. Виїзна зустріч із Вільярреалом обіцяє бути для підопічних Пабло Мачіні непростою, тому що господарям поля необхідно набирати очки, щоби покинути зону вильоту. Вільярреал зміг не програти на виїзді Вальядоліду, але чи зможе команда обіграти Севілью?
Початок матчу: 17.02.19 19:30 Севілья в попередньому турі врятувалася від домашньої поразки в матчі з Ейбаром, забивши 2 голи за останні 5 хвилин поєдинку. Виїзна зустріч із Вільярреалом обіцяє бути для підопічних Пабло Мачіні непростою, тому що господарям поля необхідно набирати очки, щоби покинути зону вильоту. Вільярреал зміг не програти на виїзді Вальядоліду, але чи зможе команда обіграти Севі