Реал — Ейбар
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 06.04.19 17:15

Як же складно підопічним Зінедіна Зідана далася зустріч з аутсайдером іспанської Ла Ліги Уеска. Реалу вдалося вирвати перемогу на 89-й хвилині матчу завдяки голу, який забив нападник Бензема. Спостерігаючи за грою королівського клубу, можна зробити висновок, що тренер поки експериментує з особовим складом і тактикою команди. Незважаючи на те, що Ейбар буде грати на виїзді, гості зможуть забити своєму супернику.
Початок матчу: 06.04.19 17:15 Як же складно підопічним Зінедіна Зідана далася зустріч з аутсайдером іспанської Ла Ліги Уеска. Реалу вдалося вирвати перемогу на 89-й хвилині матчу завдяки голу, який забив нападник Бензема. Спостерігаючи за грою королівського клубу, можна зробити висновок, що тренер поки експериментує з особовим складом і тактикою команди. Незважаючи на те, що Ейбар буде грати на в