Сельта — Реал Сосьєдад

, Футбол, Іспанія
1 хвилина

Початок матчу: 07.04.19 19:30

Сельта Віго здобула вольову домашню перемогу над Вільярреалом, відігравши 3 м’ячі в другому таймі. Як і раніше господарі поля перебувають у зоні вильоту, але перемога в минулому турі дозволила скоротити відставання від найближчого опонента на 1 очко. Реал Сосьєдад не може виграти вже п’ять поєдинків поспіль, що з кожним разом позбавляє команду шансів на участь у Лізі Європи.
Початок матчу: 07.04.19 19:30 Сельта Віго здобула вольову домашню перемогу над Вільярреалом, відігравши 3 м’ячі в другому таймі. Як і раніше господарі поля перебувають у зоні вильоту, але перемога в минулому турі дозволила скоротити відставання від найближчого опонента на 1 очко. Реал Сосьєдад не може виграти вже п’ять поєдинків поспіль, що з кожним разом позбавляє команду шансів на участь у Лізі