Уеска — Барселона

, Футбол, Іспанія
1 хвилина

Початок матчу: 13.04.19 17:15

Барселона після фантастичної домашньої перемоги над Атлетіко Мадрид із рахунком 2-0, готується до виїзду на стадіон в Уеску. Як не старалися підопічні Дієго Сімеоне стримати атаку Барселони, каталонцям усе ж вдалося на 85-й хвилині відкрити рахунок у матчі. Тепер розрив між командами складає 11 очок і в разі перемоги над Уескою Барселона ще на один крок наблизиться до чемпіонства.
Початок матчу: 13.04.19 17:15 Барселона після фантастичної домашньої перемоги над Атлетіко Мадрид із рахунком 2-0, готується до виїзду на стадіон в Уеску. Як не старалися підопічні Дієго Сімеоне стримати атаку Барселони, каталонцям усе ж вдалося на 85-й хвилині відкрити рахунок у матчі. Тепер розрив між командами складає 11 очок і в разі перемоги над Уескою Барселона ще на один крок наблизиться