Севілья — Леганес

, Футбол, Іспанія
1 хвилина

Початок матчу: 03.05.19 22:00

Севілья несподівано для багатьох глядачів програла виїзний матч у Хетафе з рахунком 3-0. Видалення на 74-й хвилині гравця суперника Севільї не принесло ніяких результатів. Леганес програв Вільярреалу 2-1 і провів домашній поєдинок з Атлетік Більбао. Гостям у цьому сезоні нічого не загрожує - команда займає 12-й рядок турнірної таблиці й на 9 очок відірвалася від зони вильоту.
Початок матчу: 03.05.19 22:00 Севілья несподівано для багатьох глядачів програла виїзний матч у Хетафе з рахунком 3-0. Видалення на 74-й хвилині гравця суперника Севільї не принесло ніяких результатів. Леганес програв Вільярреалу 2-1 і провів домашній поєдинок з Атлетік Більбао. Гостям у цьому сезоні нічого не загрожує - команда займає 12-й рядок турнірної таблиці й на 9 очок відірвалася від зони