Байєр — Шальке

, Футбол, Німеччина
2 хвилини

Початок матчу: 11.05.19 16:30

Шальке здобув три очки у фантастичному матчі в гостях у Боруссії Дортмунд, розірвавши свого суперника з рахунком 2-4. Любителі німецького футболу були в захваті від того, як Шальке 04, рятуючись від зони вильоту, примудрився до 62-й хвилині вести в рахунку 1-4, а Боруссія змушена була продовжувати матч без двох гравців. Леверкузенський Байєр здобув три перемоги й повернувся в боротьбу за участь у єврокубковому турнірі, тому Шальке може не витримати натиск суперника.
Початок матчу: 11.05.19 16:30 Шальке здобув три очки у фантастичному матчі в гостях у Боруссії Дортмунд, розірвавши свого суперника з рахунком 2-4. Любителі німецького футболу були в захваті від того, як Шальке 04, рятуючись від зони вильоту, примудрився до 62-й хвилині вести в рахунку 1-4, а Боруссія змушена була продовжувати матч без двох гравців. Леверкузенський Байєр здобув три перемоги й по