Матч: Манчестер Сіті — Вотфорд (Фінал Кубка Англії)

Фінал Кубка Англії. Манчестер Сіті — Вотфорд

, Футбол, Великобританія
HD

Початок матчу: 18.05.19 19:00

Манчестер Сіті у фінальному матчі Кубка Англії зустрінеться на стадіоні в Лондоні з Вотфордом. Підопічні Хав’єра Грасії в додатковий час вирвали перемогу у Вулвергемптона, забивши на 104-й хвилині свій третій гол у ворота суперника. Від Сіті чекали гольової феєрії в матчі з Брайтоном, але городяни на класі обіграли свого опонента з рахунком 1-0. Вотфорду буде складно нав’язати боротьбу й перемогти Манчестер Сіті в цій зустрічі.
Початок матчу: 18.05.19 19:00 Манчестер Сіті у фінальному матчі Кубка Англії зустрінеться на стадіоні в Лондоні з Вотфордом. Підопічні Хав’єра Грасії в додатковий час вирвали перемогу у Вулвергемптона, забивши на 104-й хвилині свій третій гол у ворота суперника. Від Сіті чекали гольової феєрії в матчі з Брайтоном, але городяни на класі обіграли свого опонента з рахунком 1-0. Вотфорду буде складн