Нант — Монпельє

, Футбол, Франція
2 хвилини

Початок матчу: 31.08.19 21:00

Нант у попередньому турі обіграв футбольний клуб Ам’єн 1–2, завдавши супернику більш ніж 20 ударів по воротах. На 31-й хвилині зустрічі суддя видалив із поля захисника Бакайе Дібассі, позбавивши Ам’єн практично всіх шансів на перемогу. Монпельє в гостьовій зустрічі з Бордо до 70-ї хвилини вів у рахунку, однак нападник Джош Маджа зумів забити і зрівняти ініціативу команд.
Початок матчу: 31.08.19 21:00 Нант у попередньому турі обіграв футбольний клуб Ам’єн 1–2, завдавши супернику більш ніж 20 ударів по воротах. На 31-й хвилині зустрічі суддя видалив із поля захисника Бакайе Дібассі, позбавивши Ам’єн практично всіх шансів на перемогу. Монпельє в гостьовій зустрічі з Бордо до 70-ї хвилини вів у рахунку, однак нападник Джош Маджа зумів забити і зрівняти ініціативу кома