Еспаньйол — Вальядолід
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 29.09.19 13:00

Реал Вальядолід програв на виїзді попередній матч Вільяреалу 2–0, а Еспаньйол вдома не зумів обіграти Реал Сосьєдад. Команда Давида Гальєго вже встигла зіграти свій перший поєдинок у Лізі Європи з угорським Ференцварош. Еспаньйол програвав перший тайм супернику, але на 60-й хвилині господарям вдалося зрівняти рахунок. «Папуги» виглядають набагато сильніше за Вальядолід, тому Еспаньйол переможе.
Початок матчу: 29.09.19 13:00 Реал Вальядолід програв на виїзді попередній матч Вільяреалу 2–0, а Еспаньйол вдома не зумів обіграти Реал Сосьєдад. Команда Давида Гальєго вже встигла зіграти свій перший поєдинок у Лізі Європи з угорським Ференцварош. Еспаньйол програвав перший тайм супернику, але на 60-й хвилині господарям вдалося зрівняти рахунок. «Папуги» виглядають набагато сильніше за Вальядо