Леванте — Мальорка

, Футбол, Іспанія
SD

Початок матчу: 22.11.19 22:00

Леванте все ще не може впоратися з емоціями після фантастичної перемоги над Барселоною з рахунком 3–1. Підопічні Пако Лопеса пропустили першими, але вже в другому таймі протягом десяти хвилин жаби зуміли забити три м’ячі і просто вразити свого суперника. Мальорці буде складно протистояти Леванте, бо господарі після перемоги над каталонцями знаходяться в прекрасному настрої.
Початок матчу: 22.11.19 22:00 Леванте все ще не може впоратися з емоціями після фантастичної перемоги над Барселоною з рахунком 3–1. Підопічні Пако Лопеса пропустили першими, але вже в другому таймі протягом десяти хвилин жаби зуміли забити три м’ячі і просто вразити свого суперника. Мальорці буде складно протистояти Леванте, бо господарі після перемоги над каталонцями знаходяться в прекрасному на