РБ Лейпциг — Гоффенгайм
0+

, Футбол, Німеччина

Початок матчу: 07.12.19 16:30

РБ Лейпциг у гостях у Падерборна зіграв у своїй звичній атакуючій манері. Уже на 21-й хвилині бики вели з рахунком 0–3, але Падерборн і не думав просто так здаватися. У результаті Лейпциг здолав господарів поля 2–3. Гоффенхайм протягом усього поєдинку з Фортуною Дюссельдорф вів у рахунку, але на 88-й хвилині пропустив і зіграв внічию 1–1. Зустріч Гоффенхайма і РБ Лейпцига відбудеться на Ред Булл Арені, де господарі точно не програють.
Початок матчу: 07.12.19 16:30 РБ Лейпциг у гостях у Падерборна зіграв у своїй звичній атакуючій манері. Уже на 21-й хвилині бики вели з рахунком 0–3, але Падерборн і не думав просто так здаватися. У результаті Лейпциг здолав господарів поля 2–3. Гоффенхайм протягом усього поєдинку з Фортуною Дюссельдорф вів у рахунку, але на 88-й хвилині пропустив і зіграв внічию 1–1. Зустріч Гоффенхайма і РБ Ле