Бордо — Страсбур

, Футбол, Франція
SD

Початок матчу: 15.12.19 16:00

ФК Бордо в минулому поєдинку відкрив рахунок у матчі з Марселем, і багато вболівальників були впевнені в тому, що їхня команда оформить перемогу. Але вже на старті другого тайму південці зрівняли рахунок, а трохи пізніше й зовсім обіграли Бордо з рахунком 3–1. Жирондинцям необхідно повертатися в боротьбу за 4-ю позицію, а для цього команді потрібно обіграти Страсбур на своєму стадіоні.
Початок матчу: 15.12.19 16:00 ФК Бордо в минулому поєдинку відкрив рахунок у матчі з Марселем, і багато вболівальників були впевнені в тому, що їхня команда оформить перемогу. Але вже на старті другого тайму південці зрівняли рахунок, а трохи пізніше й зовсім обіграли Бордо з рахунком 3–1. Жирондинцям необхідно повертатися в боротьбу за 4-ю позицію, а для цього команді потрібно обіграти Страсбур н