Леганес — Еспаньол

, Футбол, Іспанія
SD

Початок матчу: 22.12.19 13:00

Футбольний клуб Леганес виграв перший тайм у Алавеса й мав прекрасний шанс заробити три очки, проте в другій половині зустрічі команда Асьєра Гарітано зрівняла рахунок. Еспаньол, також як і Леганес, знаходиться в зоні вильоту й поки незрозуміло, чи зможуть команди до кінця сезону вибратися з червоної зони. Цілком ймовірно, що господарі доб’ються позитивного результату для своєї команди.
Початок матчу: 22.12.19 13:00 Футбольний клуб Леганес виграв перший тайм у Алавеса й мав прекрасний шанс заробити три очки, проте в другій половині зустрічі команда Асьєра Гарітано зрівняла рахунок. Еспаньол, також як і Леганес, знаходиться в зоні вильоту й поки незрозуміло, чи зможуть команди до кінця сезону вибратися з червоної зони. Цілком ймовірно, що господарі доб’ються позитивного результат