Монако — ПСЖ
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 15.01.20 22:00

Монако після призначення нового тренера Роберто Морени здобув першу вольову перемогу в Кубку Франції, забивши переможний гол у ворота Реймса на 95-й хвилині зустрічі. Парі Сен-Жермен розгромив 6–1 Сент-Етьєн і також вийшов у наступний етап турніру. У чемпіонаті парижани лідирують, але новий тренер Монако поставив мету для своєї команди потрапити в Лігу Чемпіонів, тому монегаски гратимуть тільки на перемогу.
Початок матчу: 15.01.20 22:00 Монако після призначення нового тренера Роберто Морени здобув першу вольову перемогу в Кубку Франції, забивши переможний гол у ворота Реймса на 95-й хвилині зустрічі. Парі Сен-Жермен розгромив 6–1 Сент-Етьєн і також вийшов у наступний етап турніру. У чемпіонаті парижани лідирують, але новий тренер Монако поставив мету для своєї команди потрапити в Лігу Чемпіонів, тому