Ніцца — Ренн
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 24.01.20 21:45

Ніцца під високим тиском суперника зуміла зіграти внічию з Анже. Гімнасти під кінець першого тайму заробили пенальті й успішно скористалися можливістю зрівняти рахунок у матчі. На наступному етапі чемпіонату Ніцца проведе домашній поєдинок із Ренном. Господарі не програвали своєму опонентові протягом десяти зустрічей поспіль, а значить гості нарешті будуть намагатися перервати цю серію.
Початок матчу: 24.01.20 21:45 Ніцца під високим тиском суперника зуміла зіграти внічию з Анже. Гімнасти під кінець першого тайму заробили пенальті й успішно скористалися можливістю зрівняти рахунок у матчі. На наступному етапі чемпіонату Ніцца проведе домашній поєдинок із Ренном. Господарі не програвали своєму опонентові протягом десяти зустрічей поспіль, а значить гості нарешті будуть намагатися