Мірандес — Альбасете

, Футбол, Іспанія
3 хвилини

Початок матчу: 16.02.20 13:00

Альбасете дивом врятувався від поразки в матчі з Понферрадіною, зрівнявши рахунок на 93-й хвилині протистояння. На наступному етапі турніру Альбасете чекає зустріч із кривдником Вільярреала, футбольним клубом Мірандес. Червоні вибили з Кубка Іспанії жовту субмарину, і пройшли до півфіналу, де на них чекатиме Реал Сосьєдад. Мірандес наддто гарно грають для Альби на даному етапі чемпіонату, тому господарі отримають впевнену перемогу.
Початок матчу: 16.02.20 13:00 Альбасете дивом врятувався від поразки в матчі з Понферрадіною, зрівнявши рахунок на 93-й хвилині протистояння. На наступному етапі турніру Альбасете чекає зустріч із кривдником Вільярреала, футбольним клубом Мірандес. Червоні вибили з Кубка Іспанії жовту субмарину, і пройшли до півфіналу, де на них чекатиме Реал Сосьєдад. Мірандес наддто гарно грають для Альби на дан