Герта — Вердер

, Футбол, Німеччина
2 хвилини

Початок матчу: 07.03.20 16:30

Герта Берлін зробила приголомшливий камбек, відігравши три м’ячі у виїзному протистоянні з Фортуною Дюссельдорф. Стара Леді примудрилася за одинадцять хвилин створити кілька небезпечних моментів, які стали результативними. Третій гол берлінський клуб відіграв завдяки призначеному пенальті. Чи зуміє Герта показати свій характер у майбутньому турі з бременським Вердером?
Початок матчу: 07.03.20 16:30 Герта Берлін зробила приголомшливий камбек, відігравши три м’ячі у виїзному протистоянні з Фортуною Дюссельдорф. Стара Леді примудрилася за одинадцять хвилин створити кілька небезпечних моментів, які стали результативними. Третій гол берлінський клуб відіграв завдяки призначеному пенальті. Чи зуміє Герта показати свій характер у майбутньому турі з бременським Вердером