Баварія — Фрайбург
0+

, Футбол, Німеччина

Початок матчу: 20.06.0 16:30

Баварія Мюнхен практично в самому кінці зустрічі вирвала перемогу в Боруссії Менхенгладбах, гарантувавши собі місце груповому етапі Ліги Чемпіонів. На 86-й хвилині півзахисник червоних Леон Горецький забив другий гол і відправився з командою святкувати перемогу. Якщо з Боруссією в баварців були невеликі проблеми, то в наступному поєдинку з Фрайбургом в ексчемпіона все повинно скластися просто прекрасно.
Початок матчу: 20.06.0 16:30 Баварія Мюнхен практично в самому кінці зустрічі вирвала перемогу в Боруссії Менхенгладбах, гарантувавши собі місце груповому етапі Ліги Чемпіонів. На 86-й хвилині півзахисник червоних Леон Горецький забив другий гол і відправився з командою святкувати перемогу. Якщо з Боруссією в баварців були невеликі проблеми, то в наступному поєдинку з Фрайбургом в ексчемпіона все