Вільярреал — Реал Сосьєдад
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 13.07.20 20:30

Реал Сосьєдад перервав серію поразок, обігравши на домашній арені головного аутсайдера чемпіонату — команду Еспаньйол. Королівський клуб зробив камбек у другому таймі, забивши два м'ячі у ворота папуг, які і принесли команді три очки. Якщо Сосьєдад із великими зусиллями обіграв Еспаньйол, то цілком ймовірно, що Вільярреал не залишить жодного шансу Реалу на власному полі.
Початок матчу: 13.07.20 20:30 Реал Сосьєдад перервав серію поразок, обігравши на домашній арені головного аутсайдера чемпіонату — команду Еспаньйол. Королівський клуб зробив камбек у другому таймі, забивши два м'ячі у ворота папуг, які і принесли команді три очки. Якщо Сосьєдад із великими зусиллями обіграв Еспаньйол, то цілком ймовірно, що Вільярреал не залишить жодного шансу Реалу на власному п