Вольфсбург — Баєр

, Футбол, Німеччина
2 хвилини

Початок матчу: 20.09.20 19:00

Баєру Леверкузену не пощастило із суперником у чвертьфіналі Ліги Європи. На цій стадії турніру німцям дістався міланський Інтер, який виявився сильнішим за фармацевтів, що обіграв їх із рахунком 2-1. У перерві між сезонами Баєр провів тільки один товариський матч проти Андерлехта, зігравши внічию, 1-1. Можливо леви не підготувались до початку сезону, і Вольфсбург, який зустріне фармацевтів вдома, скористається цим.
Початок матчу: 20.09.20 19:00 Баєру Леверкузену не пощастило із суперником у чвертьфіналі Ліги Європи. На цій стадії турніру німцям дістався міланський Інтер, який виявився сильнішим за фармацевтів, що обіграв їх із рахунком 2-1. У перерві між сезонами Баєр провів тільки один товариський матч проти Андерлехта, зігравши внічию, 1-1. Можливо леви не підготувались до початку сезону, і Вольфсбург, як