Фрайбург — Боруссія Менхенгладбах
0+

, Футбол, Німеччина

Початок матчу: 05.06.20 21:30

Футбольний клуб Фрайбург болісно намагався нав'язати боротьбу Баєру Леверкузен у домашньому протистоянні попереднього розіграшу, але все закінчилося плачевно для господарів поля. У другому таймі леверкузенський клуб вийшов уперед і до фінального свистка утримував ініціативу над суперником. Фрайбургу нічого не залишається, як перемагати в майбутньому матчі проти Боруссії Менхенгладбах.
Початок матчу: 05.06.20 21:30 Футбольний клуб Фрайбург болісно намагався нав'язати боротьбу Баєру Леверкузен у домашньому протистоянні попереднього розіграшу, але все закінчилося плачевно для господарів поля. У другому таймі леверкузенський клуб вийшов уперед і до фінального свистка утримував ініціативу над суперником. Фрайбургу нічого не залишається, як перемагати в майбутньому матчі проти Борусс