Пуговица

Button

Пуговица

Рейтинг:


Год:

Страна:

Время:

01:30:39

Возраст:

16+

Качество:

HD

Перевод:

Русский

Субтитры:

Грузинский, Украинский, Русский

Доступно на устройствах

Сюжет

Молодость нам дана для того, чтобы на полную наслаждаться жизнью и ни в чем себе не отказывать. Именно по такому принципу живет и Денис, студент института кинематографии. В будущем он мечтает стать режиссером. Сейчас парень берет от жизни все лучшее, пока его сверстники уехали на фронт в Афганистан. Но вскоре все изменится, и он станет настоящим героем.

Фильм Пуговица, состоящий из двух частей, был снят по роману известной украинской писательницы Ирэн Роздобудько. Новоиспеченный студент полностью наслаждается своей яркой и бурной молодостью. Он ходит на дискотеки, встречается с разными девушками и абсолютно не заботится о том, что происходит вокруг. А на дворе восьмидесятые годы, «перестройка», «гласность» и война в Афганистане, на которой гибнут тысячи его ровесников. В один прекрасный день, возвращаясь с очередной вечеринки, Денис встретил женщину, в которую влюбился с первого взгляда. Но оказалось, что таинственная незнакомка — это Елизавета Тенецкая, известный и влиятельный режиссер, а также замужняя женщина, которая старше его на 20 лет. Понятное дело, она не ответила юноше взаимностью и вовсе забыла о его существовании. Спустя некоторое время Денис осознал всю нелепость своего бытия и уехал воевать. Война очень изменила молодого парня и сделала его героем. Через двадцать лет он стал известным и успешным тележурналистом и настоящим мужчиной. И вот однажды он вновь встречает ту единственную любовь всей своей жизни, Елизавету, и теперь судьба приготовила для него новый сюрприз. Если вы хотите узнать, что ждет Дениса в будущем, как сложатся его отношения с Лизой, то вам нужно смотреть онлайн Пуговица.

Главные роли в фильме исполнили Виктория Исакова, Антон Мухарский, Анна Кузина и Олег Масленников. Режиссер пытался как можно точнее передать все, что было написано в романе, и постарался ничего не менять в сценарии. Фильм Пуговица в HD получился настоящим шедевром украинской кинематографии, его обязательно стоит посмотреть всем ценителям хорошего и качественного кино.

Подробнее Свернуть

Кадры из фильма

 • vasya1416

  vasya1416

  Ірен Роздобудько- Митець з великої літери. ЇЇ твори прості та легкі для сприйняття, та водночас мають глибокий та філософський сенс. "Життя як воно є " - ось який сенс закладено у її творах.
  Ірен- жінка загадка, такими є і її героїні.
  З іі творчістю знайома вже давно "Дві хвилини правди", то...
  Ірен Роздобудько- Митець з великої літери. ЇЇ твори прості та легкі для сприйняття, та водночас мають глибокий та філософський сенс. "Життя як воно є " - ось який сенс закладено у її творах.
  Ірен- жінка загадка, такими є і її героїні.
  З іі творчістю знайома вже давно "Дві хвилини правди", то була перша книга,яка потрапила мені до рук
  . Такі дорослі та водночас прості слова вразили мене:''Можливо, ви їх зустрічали…Тих, хто за одну-дві хвилини здатен зробити чи виправити помилку.Тих, хто, ховаючи від «вогнів великого міста» справжні почуття під маскою іронії, здатен «їхати світ за очі» у пошуках пригод або слави, не розуміючи, що шукає себе.Тих, кого називають неприкаяними, адже вони живуть на межі добра і зла і кожної хвилини можуть зробити крок у будь-який бік."
  Сторінка за сторінкою, і до кінця дня я перегорнула останній аркуш. "Пише про те, що близьке"- подумала я. Театр, режисура, журналістика, кіно, любов, життя, наболіле.
  "Я знаю, що ти знаєш, що я знаю" - заплутана та водночас дивна назва для книги. Перша думка:"Про що ж вона?"
  "Їх багато по усіх світах – тих, хто шукає кращої долі в чужій країні. Вони приязно посміхаються своїм новим господарям і з надією заглядають їм в очі в очікуванні на приязнь чужої землі. Вони пристосовуються. Вони звикають. Часом, комусь з них випадає удача. Часом – прозріння і повернення. Часом – нова любов. А іноді й смерть."Історія про таке важке та невідоме життя емігранта, у пошуках кращого життя для сім'ї, українці готові їхати закордон, важко працювати, щоб їхні діти мали світле майбутнє.
  «Одного разу» – це книга-сповідь від Ірен Роздобудько, історія життя з «авторськими коментарями». Одного разу ми народжуємося на світ, потім починаємо шукати сенс життя, робимо помилки. Розчаровуємося, падаємо, злітаємо, віримо, зневірюємося. Шукаємо вчителів – або самі стаємо вчителями. Любимо – або не знаходимо любові. Сперечаємось – або дозволяємо себе переконати. Робимо свій вибір – або пливемо за течією. Віримо, що добро перемагає зло, – або самі стаємо злом. Одного разу нам усім хочеться повірити в диво. Приміряти на себе бодай одну його пір’їнку. Можливо, ця книга – ота пір’їнка. Книга, яку сама Ірен Роздобудько назвала неправильною книгою. Неправильною в тому сенсі, що вона не підпорядковується жодним літературним шаблонам, як і саме життя не можна з певністю окреслити контурами". Тут нічого додати, читаючи, ти сторінка за сторінкою переживає життя разом з Нею.
  Буквально три - чотири дні тому, мені до рук потрапила книга, яка читалась на одному диханні "Гудзик".
  Книга, про яку я неодноразово чула, і ось вона у моїх руках. Розповідь про таке близьке та водночас недосяжне - кохання. Молодий хлопець Денис- майбутній кінорежисер, закохався у дорослу жінку, у якої на руках маленька донечка.
  Признавшись у коханні Єлизаветі, у відповідь хлопець не почув тих бажаних слів.
  Навчання в університеті, довгі роки в Авгані зробили своє. Він, вже не той Дениско-першокурсник, він- керівник відомої в той час рекламної компанії. Але не згасло в його душі те світле почуття до неї- його першого кохання. Роки пошуків дали свій результат, вони зустрілись, але життя дивна річ, не pfd;lb все так просто:"Кожен герой цієї книги по-своєму прагне щастя та не вміє цінувати подарунки долі. А тим часом янгол грає маленьким загубленим ґудзиком..."
  Сьогодні вирішила переглянути фільм, який зняли за сценарієм цієї книги. Суцільне розчарування!!! Режисер не сповна розкрив картини з книги , а найяскравіші взагалі викинув. Акторська гра - не професійна. Образ Єлизавети Тенявської не розкрито. Акторка не пережила внутрішній стан своєї героїні. Ті переживання, емоції, які Роздобудько так шикарно передала у книзі, не відтворено у фільмі. Тому, не раджу після прочитання книги, братись за перегляд цього фільму.
 • Evybwf Rhfcfdbwf

  Evybwf Rhfcfdbwf

  Честно досмотрела до конца. Не цепляет
 • Миха Лёвочкин

  Миха Лёвочкин

  Просмотр прекратил на отметке 0:19:22, дальше не смог.
 • mr.alexs69

  mr.alexs69

  муть
 • gia532

  gia532

  Хороший фильм
 • an-05

  an-05

  стыд и позор!!! из хорошей книги сделать такое г***! что за бездарные актеры? кто они вообще? возмущена до глубины души...
 • glita

  glita

  Пссс. Фигня полная.
 • fritz331

  fritz331

  хто не любил тот не поймёт, фильм романтика
 • d.lapty

  d.lapty

  Скорее да,чем нет.Классный саундтрек,Подводные съёмки совсем не лишние,очень оригинальная аллегория любовной сцены.
 • Ігор Волков

  Ігор Волков

  Какая на*** Украина!... Москальский второсортный ***евик!!!!!!

Выбор MEGOGO