Boram Tube ToysReview
unavailable
12+

Boram Tube ToysReview

Add to favorites
Added
In order to leave a comment, you have to Iniciar sesión or sign up
Alita
Pomimo faktu, że Boram Tube ToysReview produkuje nowe filmiki dość często, a dzieci nigdy się nie nudzą, ponieważ ich rodzice są bardzo zainteresowani spędzaniem z nimi czasu, żałuję nawet, że nie zaczęli robić tego wszystkiego od 2016 roku! Ponieważ oglądanie ich z dzieckiem nie było takie trudne. Obecnie oglądamy je już po raz drugi.
Black Sam
Można też połączyć pożyteczne z przyjemnym. Uczyć się angielskiego, ponieważ oni mają wyraźną wymowę i łatwo jest nauczyć się nowych wyrazów. Można też czerpać pomysły stamtąd - ciekawie się ubierać, nauczyć się dbać o siebie i wspólnie się bawić.
Trixi
Pomysły na wspólne robienie rzeczy są naprawdę dobre. Zwłaszcza zajęcia z garncarstwa.
alka
Bardzo ciekawie jest oglądać takie treści od Koreańczyków! Po pierwsze, ich poziom wyobraźni przewyższa każdą matkę, która chce, aby jej strona była popularna za wszelką cenę. A po drugie, bierze w nim udział cała rodzina, zawsze miło jest, gdy tata również interesuje się swoimi dziećmi i jest z nimi zaangażowany. Boram Tube ToysReview przyda się również tym, którzy uczą się angielskiego z dziećmi, ponieważ jest tu wiele słów i ćwiczeń do opanowania.
No Refunds
I zobaczyć jak wygląda codzienne życie Koreańczyków też jest interesujące. :) Na przykład znalazłem bardzo ciekawy park rozrywki, gdzie są rzeźby zwierząt, neandertalczyków i nawet zakładają odpowiednie stroje na taką wycieczkę. Dlatego jest tam chyba z pięć miliardów wyświetleń! Treść jest naprawdę super.