May 5
unavailable
MGG 4.4
0+

All Lessons.3rd Grade. Ukrainian (Sign language)

Add to favorites
Added
In order to leave a comment, you have to Iniciar sesión or sign up
Waltan
Ця тенденція переводити на живі, існуючі приклади дуже мені подобається. Тому що діти часто своє незнання виправдовують – ну воно в житті не знадобиться. А всі ці поняття дуже навіть знадобляться! Просто ви ще не стикались із ним от і все.
V@lerik@
Смішні вони. Хоч і трохи засерйозні для такої абсурдної хвилиночки.
Berna
Люблять же вони котиків використовувати в цілях навчання)) Ох вже мені ці гуманітарії, які котиків готові брати куди завгодно)) Але коли дивишся на цього пухнастого звірунці – хочеться більше гладити його, ніж вчитись. Добре, що через екран не поладиш. А от дивитись будеш точно) при чому невідривно, бо він атк вушками водить))
Живой Организм
Всі уроки. 3 клас. Українська мова се ще тримає марку вільного викладання.
Elenа
Вот все замечательно. И уроки оригинальные, и животных они приносят, омлеты делают. Но почему так мало времени?? Всего-то по десть минут. И хотя за это время они многое успевают рассказать и показать, все же это какой-то не такой интервал обучения, как в школе. В остальном все просто замечательно и уроки очень интересные.
Славик_7
Славик_7
А ви згадайте як воно сидіти в школі. Вчителька перевіряє хвилин 15 домашнє завдання, перевіряє чи всі є в класі, викликає до дошки – оп – і якраз вийде разом 45 хвилин. А тут батькам самостійно доводиться перевіряти знання і допомагати із питаннями, а вчителі не відволікаються. Тому формат у Всі уроки. 3 клас. Українська мова цілком нормальний.