Радіо Культура

Радіо Культура

Радіо Культура – єдина українська радіостанція, що висвітлює лише культурну тематику, пропонує аудиторії високоякісний різножанровий контент культурно-мистецького спрямування. Має загальнонаціональне покриття, мовить не лише у FM-діапазоні, але й у середньохвильовому діапазоні, у дротовій мережі, на супутнику та через Інтернет.

Основу контенту Радіо Культура становлять лінійні розмовні культурно-мистецькі та науково-популярні передачі. Слухачам пропонують також музичні передачі, радіодрами, художні й документальні радіофільми. Радіо Культура працює з низкою унікальних форматів: створює радіодраму, радіодокументалістику, організовує виїзні студії з нагоди визначних культурних подій.

Радіо Культура є суб’єктом культурної дипломатії, оскільки завдяки взаємодії з Європейською мовною спілкою провадить трансляції знакових музичних подій світу, а також надає закордонним радіомовникам знакові записи з Художнього фонду Українського радіо, зокрема у виконанні художніх колективів Українського радіо.