Поход за кофе
недоступен
Coffee Run
12+

Поход за кофе

Попробовать за $0.1
В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
SmaragnyА
Interesująca wizja linii życia.
Dias
Moment z wózkiem typu deskorolki jest bardzo, bardzo fajny)
MrAndrey
Bez względu na to, jak biegniesz i w jakim tempie, i tak musisz ponownie udać się na kawę. Życie w szybkim tempie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy w życiu dzieją się takie rzeczy - śmierć dziecka, ślub i nowa ciąża - i nie możesz oglądać się za siebie, bo się zgubisz - siedząc z kotem i pustymi kubkami po kawie.
Trixi
Bardzo mocny skok na rodzącą kobietę - dziecko nawet z niej wypadło))) A sposób, w jaki wyrzuciła kota przez okno, też wyglądał całkiem nieźle - to było jak rodzaj wewnętrznej walki, aby nie stać się tą samą panną z tymi kotami na starość. Ale coś mi mówi, że była zmęczona ucieczką od wspomnień i pójście na kawę po raz kolejny sprawiło, że przykucnęła ze zmęczenia i ciągłego biegu.
Tony
Myślę, że siedziała tak, ponieważ to wszystko już jej się przydarzyło, więc nie wiedziała, jak poradzić sobie z żałobą - narodziny dziecka, jego śmierć lub potencjalne życie - wszystko to starało się pozostać poza jej percepcją, aby nie przynosić bólu. Jest jak obserwator - patrzyła na wszystko z zewnątrz, ale to było jej życie!