Серия 2
недоступен

Зірки e-демократії (Сурдопереклад)

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Марія М
Дуже корисна інформація. Чудово, що залучили зірок для привернення уваги. Тільки шкода, що подача трохи... немов для маленьких дітей.
PR4N3
Очень важное образование. Старикам было бы тоже полезно послушать.
Жрапунцель:)
Сейчас прямо все можно делать через интернет. Все эти петиции – это очень удобно. Набираешь нужное количество голосов, если вправду борешься за желаемое – и вопрос реально рассматривают власти. Но для этого нужно хотеть и найти тех, кто подпишет. Потому что старшее поколение например не очень в этом разбирается.
Zosoora
Zosoora
Та старшому поколінню, як правило, взагалі до шмики озеленення чи гарний простір для молоді, яка б займалась чимось корисним) Але до речі отака освіта, з сурдоперекладачем, в якій Зірки e-демократії може наставити навіть їх на шлях істинний) Адже вони показують навіть яким чином голосувати наочно, а не просто на словах – це міняє.
АнгеллА
Мені здається, що соціальні мережі набирають неабияких розмахів у плані впливу народу на владу. Цікаво, що можна напряму через них звернутись, навіть не збираючи великої кількості людей. У восьмій серії розповідають, яким чином то все відбувається.
90Пранна
С одного клика просто озеленить город – только в лень не было кликнуть)