Ангелы с грязными лицами
недоступен
Angels with Dirty Fa...
IMDb 7.9,
MGG 8.0
16+

Ангелы с грязными лицами

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Drolg Оу
Jeśli kiedykolwiek zrobią remake tego filmu, nie ma możliwości, by przewyższył oryginał.
Neo$
nupogodi, to chyba nie do końca noir. fakt, że to film gangsterski to na pewno. noir ma być bardziej smutny, gładki i mroczny. ale Anioły o Brudnych Twarzach jest dość dynamiczny, momentami nawet zabawny, a momentami nawet smutny. a co do Kevin sam w domu to ciekawe)))) też przeczytałem) tam to się nazywało Anioły o Brudnych Duszach)))
SmaragnyА
Po prostu najprawdziwszy klasyk kina noir. Od dawna chciałem obejrzeć ten film ze względu na scenę w Kevin sam w domu) Wszyscy pewnie pamiętają Kevina oglądającego pewien film kryminalny, w którym bardzo zły wujek krzyczał o brudnym zwierzęciu. Tak więc w Kevin sam w domu była parodia filmu Aniołowie o brudnych twarzach) Tak i w ogóle ten film był potem wspominany wiele razy. Ale nie ma w tym nic zaskakującego. Film jest naprawdę fajny.
jeickob1
Ann sheridan jest taka piękna. niesamowita aktorka...
rAstaFA
raskolnikova, to jest bardzo kontrowersyjne pytanie, czy Rocky poszedł drogą odkupienia, ponieważ zakończenie jest bardzo niejednoznaczne. jeśli spojrzysz na inne postacie cagneya, które nazywasz fajnymi, są one bardzo proste w porównaniu do rocky'ego sullivana. cagney zagrał tutaj naprawdę złożoną postać, więc na początku nie można powiedzieć, czy jest dobry, czy zły.