PETR1K
недоступен
12+

PETR1K

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
^Elfy^
przy okazji bardzo przydatne ciekawostki. dzięki dla sana Petrika
Aswpirania
PETR1K zrobił fajny internetowy show dla fanów CS-a. Nie jakieś banały, ale naprawdę tematyczny content, a przy tym różnorodny. Podoba mi się też jego poczucie humoru. Czasami jest trochę sarkastyczny, ale to jeszcze bardziej mnie bawi. Mam nadzieję, że kanał będzie się dalej rozwijał))) Przynajmniej tak długo jak CS będzie prosperował)))
 MorrisSON
super_papa, śmieję się. to prawda z dimonem i jego kumplem. widać było po sanie, że nie mógł się doczekać końca odcinka :D ci kolesie z sziszami, kurde)) przypomniałem sobie wszystkie możliwe memy o miłośnikach sziszy podczas oglądania))
Libo
prezenty za zgadywanie są zawsze z najwyższej półki. ale chyba najbardziej lajtowym prezentem był roczny zestaw skarpetek z Żytomierza. haha. na pewno się przyda. petrik podszedł do przygotowania nagrody z praktycznego punktu widzenia. był też śmieszny filmik z dimasem i Lukiem. nie dlatego, że lubię tych typków, ale byli tak hardkorowo głupi, że aż śmieszni)
Dias
Nie sądzę. Wyrósł już ze zwykłego dziennikarskiego pościgu za graczami. Teraz po prostu będzie zapraszał do swojego programu kogo chce.