Антон Чередниченко
недоступен
16+

Антон Чередниченко

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Drolg Оу
Ostrzegaj więc, że jest przeznaczony dla wytrenowanych sportowców, a nie grubych ludzi, którzy chcą uderzyć kolegę z klasy w twarz.
Neo$
Rozumiem więc, że robi to wszystko nie dla amatorów.
SmaragnyА
Cóż, tak, oczywiście, jest przebicie w radzie. Wszystko jest bardzo chaotyczne. I dorównuje sobie. Chodzi mi o to, że nie bierze pod uwagę wieku ani poziomu swoich widzów. A nie każdy jest takim profesjonalistą jak on. Muszą być zastrzeżenia. W przeciwnym razie ktoś zacznie to powtarzać, a następnego dnia powie: Pieprzyć to wszystko!
jeickob1
Zestawy ćwiczeń z pewnością nie są dla każdego. Zwłaszcza zestawy wytrzymałości szybkościowej. Tutaj oczywiście trzeba być wcześniej przygotowanym. To z profesjonalnego sportu. A dlaczego nie ma kontroli tętna między seriami? To najważniejsza rzecz. Musisz kontrolować swoją kondycję, bo inaczej można nie wytrzymać.
rAstaFA
Daje również bardzo jasne porady dotyczące przygotowania psychologicznego. O tym, jak uspokoić tremę i obawy. Ma dobre wyczucie, jak prawidłowo trenować, nawet jeśli czasami bełkocze, ale robi to dobrze. Zwykle bokserzy są powolni w mowie i nie potrafią wyrazić swoich myśli, ale tutaj wszystko jest jasne. Mówi dobrze.